V Klatovech hasiči otevřeli zabouchnutý byt.
Plzeňský kraj
U Hojsovy Stráže zastavila dopravu dopravní nehoda osobního auta s kamionem. Na místo vyjeli dobrovolní hasiči ze Železné Rudy a profesionální hasiči z Klatov.
Ještě před jejich příjezdem se zraněné osoby ujala Horská služba. Hasiči opatřili vozidla proti požáru a zasypali uniklé provozní kapaliny sorbentem. Během zásahu se hasiči dozvěděli o padlých stromech cestou na Hamry. Dvě zásahová vozidla zůstala u DN a jedním hasiči přejeli stromy ze silnice odstranit.

Ve skalách u Bernartic se hasiči snažili zachránit hrubosrstého jezevčíka, zalezl do zbouraného kamenolomu
V pondělí 4. prosince 2017 ráno vyjeli hasiči ze Staňkova mezi Bernartice a Vidice na Tachovsku zachránit psa, který při sobotním honu zalezl do zbouraného kamenolomu,…
U Postřekova hasiči z Domažlic zlikvidovali následky nehody dodávkového vozu. Jedna zraněná osoba odjela do nemocnice vlastními prostředky, další dvě osoby vyvázly bez zranění. Provozní kapaliny z vozidla neunikly.

U obce Plasy zemřel po střetu s kamionem řidič osobního vozu
V pondělí 4. prosince 2017 v 8:46 hodin obdrželo operační středisko informaci o dopravní nehodě osobního auta a kamionu, která se stala na hlavní silnici nad Plasy…
U Nezbavětic zastavila provoz na silnici dopravní nehoda dvou osobních aut. Při nehodě byly zraněny dvě osoby. Hasiči z PS Plzeň Slovany pomohli ZZS při jejich ošetření a provedli závěrečný úklid vozovky.
V Horažďovicích pomohli hasiči ZZS při snesení pacientky do sanitky.
V Klatovech v ulici K Letišti hasiči otevřeli dveře s poškozeným zámkem.
U Terešova dobrovolní hasiči ze Zvíkovce vyprostili z příkopu osobní auto. Nehoda se obešla bez zranění, provozní kapaliny neunikly.
V Plzni ve Staniční ulici hasiči z PS Střed asistovali ZZS při transportu pacienta do sanitky.
V centru Plzně na křižovatce ulic Koperníkova a Tylova hasiči z PS Střed zasahovali u dopravní nehody dvou osobních aut. Ve vozidlech cestovali pouze řidiči, oba odvezla ZZS do nemocnice.
Do odjezdu sanitek byl provoz v místě nehody zcela uzavřen, následně se podařilo uvolnit jeden jízdní pruh. Ze silnice hasiči odstranili sorbent a fragmenty karoserií.
V Mirošově hasiči z Rokycan společně s jednotkou místního SDH uhasili tři plastové popelnice. Požár napáchal škody odhadem za 3 tisíce korun.
V Hřešihlavech hasiči z Radnic a Rokycan společně s jednotkou SDH Zvíkovec zlikvidovali požár sazí v komíně. Ke škodě při požáru nedošlo.

V Dobřánkách v ulici Chotěšovská hasiči z Přeštic a SDH Dobřany zlikvidovali následky nehody osobního auta. ZZS překontrolovala zdravotní stav řidiče. Provozní kapaliny z vozidla neunikly.

Nedaleko obce Březí hasiči z PS Plzeň Košutka porazili zlomený strom, který se zavěsil do korun sousedních stromů a hrozil pádem na silnici. Na dobu zásahu hasiči uzavřeli provoz v obou směrech.

Na dálnici D5 nedaleko 107. kilometru ve směru na Rozvadov shořelo pravděpodobně v důsledku technické závady osobní auto. Posádce vozidla se nic nestalo.
Hasiči z Nýřan a Stříbra použili na likvidaci požáru vysokotlaký proud s příměsí smáčedla. Požár napáchal škody přibližně za 250 tisíc korun.
V Petrovicích hasiči z PS Domažlice pomohli ZZS uložit pacienta do vakuové matrace a transportu z domu do sanitky. Protože schodiště v domě bylo úzké, museli použít výškovou techniku.
V Plzni v ulici Lukavická byl nahlášen zápach plynu v bytě. Hasiči zjistili, že plyn uniká z plynového spotřebiče. Uzavřeli kulový ventil na přívodu a doporučili majiteli zajistit odborný servis. Místo události si převzal technik plynárenské pohotovosti.
Na železniční trati mezi Kyšicemi a Dýšinou došlo k poškození trakčního vedení železničního koridoru a bylo nutné evakuovat celý vlak. Cestovalo v něm asi 150 osob.
Na místo se kromě hasičů SŽDC dostavili plzeňští hasiči z PS Střed a Košutka, kteří pomohli cestujícím přestoupit do náhradního vlaku a přenesli jim těžká zavazadla.

Hasiči z PS Střed vyjeli do Chrástu, kde osobní auto přejelo přes vysoký betonový obrubník a kapotou s zabořilo do okrasných křovin.
Při jejich příjezdu na místo události se o zraněnou řidičku starala ZZS. Hasiči zlikvidovali drobný únik provozních kapalin a po dohodě s PČR se vrátili na základnu.
Generální partneři
- sanace po požáru
- www.mibag.cz
- info@mibag.cz
- +420 257 951 285
- svolávací systém
- www.fireport.cz
- info@fireport.cz
- +420 315 55 00 44
- hasičské vybavení
- www.vyzbrojna.cz
- info@vyzbrojna.cz
- +420 567 304 242
- značková výstroj pro hasiče
- www.goodpro.cz
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- hadice a vybavení
- www.phhp.cz
- office@phhp.cz
- +420 466 985 890
Partneři
- zastoupení Wawrzaszek ISS pro ČR
- www.wiss.cz
- L.stepanik@wiss.cz
- +420 608 180 668
- Radiostanice Motorola
- www.koms.cz
- koms@koms.cz
- +420 605 141 862
- požární a bezpečnostní vybavení
- www.hoc-teplice.cz
- info@hoc-teplice.cz
- +420 724 959 283
- hasičské vybavení
- www.eurofire.cz
- eurofire@eurofire.cz
- +420 577 320 382
- www.lifeline.cz
- info@lifeline.cz
- +420 732 214 475
- skládací záchytné vany
- www.eccotarp.eu
- info@eccotarp.com
- +420 325 514 723, +420 737 802 153
- hasičská technika
- www.scania.cz
- jaroslav.bezdekovsky@scania.cz
- 739 548 721
- požární ochrana
- www.azjiskra.cz
- azjiskra@azjiskra.cz
- +420 266 710 941
- Váš dodavatel hasičské techniky
- www.agrotectrucks.cz
- hrachovina@agrotec.cz
- +420 606 611 131
- oděvy pro hasiče
- www.tesimax.de
- ondrej.hyza@tesimax.de
- +420 737 477 458
- B. Němcové, 250 90 Jirny
- www.hts-jirny.cz
- honza.slaby@post.cz
- +420 603 777 084
- dýchací technika
- urbanka.meva.eu
- meva@meva.cz
- +420 416 823 111
- hasičská technika
- www.tht.cz
- tht@tht.cz
- 461 755 111
- hasičská technika
- www.tatra.cz
- tatra@tatra.cz
- 556 491 111
- odsávání zplodin
- www.plymovent.cz
- info@plymovent.cz
- +420 778 762 259
- dodavatel hasičské techniky
- www.mototruck.cz
- mototruck@mototruck.cz
- +420 731 777 803
- hasičská technika
- www.zekacz.cz
- zekacz@zekacz.cz
- 603 228 481
- vše pro dobrovolné hasiče
- www.dobraci.sk
- dobraci@dobraci.sk
- +421 903 713 769
- dýchací technika
- www.draeger.com
- prodej@draeger.com
- +420 272 011 851
- kompletní služby pro hasiče
- www.prohasic.cz
- info@prohasic.cz
- +420 777 429 398
- hasičské vybavení
- www.perspekta.cz
- brno.centrala@perspekta.cz
- +420 731 825 858
- hasičské vybavení
- www.probo-nb.cz
- info@probo-nb.cz
- +420 487 723 993
- hasičská technika
- www.zht.cz
- info@zht.cz
- +420 580 582 966
- Drony DJI - Enterprise
- www.stablecam.com
- smely@stablecam.com
- +420 464 609 501
- funkční termoprádlo
- www.goodpro.cz
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- výrobce hasičské techniky
- www.kobit-thz.cz
- info@kobit-thz.cz
- +420 469 699 412