Úterý 20. dubna 2021, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Plzeňský kraj

V Rokycanech před kruhovým objezdem (ul. Jiráskova x Josefa Růžičky) hasiči zajistili místo nehody 1 osobního auta. Nehoda se obešla bez zranění, z vozidla neunikly žádné provozní kapaliny. Při nehodě došlo k požkození zábradlí u chodníku a dopravní značky. Hasiči společně s policií na místě řídili dopravu.

Po zdokumentování nehody policií hasiči odstavili vozidlo mimo komunikaci a očistili vozovku od zeminy a polámaných částí karoserie.

Hasiči ze Sušice povolalo operační středisko do Dlouhé Vsi k nehodě osobního auta. Hasiči na místě zjistili, že je v místě komunikace kvůli kácení stromořadí odbornou firmou uzavřena. Řidič OA tuto objížďku přehlédl a najel svým vozem na jeden z pokácených kmenů.

Nehoda se obešla bez zranění, z vozidla neunikly žádné provozní kapaliny. Hasiči pomocí zvedacích vaků automobil nadzvedli a navijákem kmen zpod auta odstranili. Poté vozidlo položili zpět na kola, vozidlo nebylo nijak poškozeno, pokračovalo dál v jízdě. Hasiči kmen stromu z vozovky odstranili a označení uzavírky přesunuli doprostřed vozovky, aby bylo lépe viditelné.

V Nepomuku u Dvorce se střetla dvě osobní auta. Hasiči poskytli dvěma zraněným osobám předlékařskou péči. Obě následně odvezla ZZS do nemocnice. Z vozidel unikly provozní kapaliny, hasiči je z vozovky odstranili pomocí sorbentu.

Po ukončení policejního vyšetřování hasiči odstavili vozidla mimo komunikaci a očistili vozovku od střepů a polámaných plastů. Po celou dobu zásahu hasiči na místě řídili provoz.