Pátek 19. července 2019, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner CARent 970 OK
Plzeňský kraj
Banner VIP: Lenzing 600x90 OK

Do Strašic k dopravní nehodě osobního auta vyslalo operační středisko hasiče z Rokycan. Při příjezdu jednotky na místě zasahovala Obecní policie, zraněnou řidičku ošetřovala ZZS v sanitním voze. Hasiči označili dopravní nehodu výstražnými kužely a opatřili vozidlo proti požáru.

Po vyšetření nehody policí hasiči vyprostili vozidlo z příkopu a uniklé provozní kapaliny zasypali sorbentem. Po celou dobu zásahu hasiči na místě řídili dopravu.

Profesionální jednotku vyslalo operační středisko k nahlášenému požáru do objektu Komerční banky v Tachově. Po příjezdu byl velitel zásahu informován majitelem, že je 2. patře cítit kouř, který byl detekován požárním hlásičem. Jednotka provedla celkový průzkum 2. patra a v pronajaté kanceláři zjistila závadu na svítidle, kde došlo k výpadku proudu a seškvaření části stropního svítidla.

Místo zásahu bylo předáno majiteli, který si zajistil opravu odbornou firmou.

Jednotky HZS Domažlice a SDH Bělá nad Radbuzou vyslalo operační středisko do obce Hostouň k dopravní nehodě. Osobní auto se převrátilo přes střechu a skončilo mimo komunikaci zpět na kolech zaklíněné mezi stromy. Řidička se dokázala z vozidla dostat bez cizí pomoci.

Před příjezdem jednotek se o zraněnou starala ZZS. Hasiči na místě zajišťovali dopravu a pomohli naložit vozidlo na odtahovou službu. Z vozidla neunikly žádné provozní kapaliny.

Banner hasičskávyzbrojna 970 OK