Pondělí 17. května 2021, od 07:00 bude sloužit směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Plzeňský kraj

Od události v Petrovicích (transport pacienta) hasiči rovnou přejeli k nahlášené dopravní u Chlumu. V prudší zatáčce před obcí se vozidlo převrátilo na střechu do příkopu. Dvě osoby vyvázly bez zjevného poranění a důrazně odmítly povolat na místo ZZS. Hasiči nasvětlili okolí nehody pro potřeby PČR, po příjezdu odtahové služby převrátili vozidlo na kola a pomohli s jeho naložením. Z vozidla uniklo minimální množství provozních kapalin.

Operační středisko vyslalo jednotku ze Slovan k dopravní nehodě dvou osobních aut, které se stala za Losinou na křižovatce silnic I/20 a I/19 (směr na Nezbavětice). Hasiči zajistili místo nehody a osvětlili její okolí. Spolupracovali se ZZS při ošetření zraněné osoby. Hasiči usměrňovali provoz na komunikaci kyvadlově jedním jízdním pruhem. Po vyšetření nehody policií hasiči pomohli odtahové službě naložit vozidla. Na likvidaci uniklých provozních kapalin použili sorbent.

Operační středisko vyslalo jednotku z Domažlic k dopravní nehodě, která se stala na silnici I/26 za železničním přejezdem před Babylonem. Při příjezdu jednotky již zraněnou osobu ošetřovala ZZS. Hasiči zajistili místo nehody a po vyšetření nehody policií a naložení havarovaného auta na odtahovou službu odstranili z vozovky pomocí sorbentu uniklé provozní kapaliny a střepy.

Po dobu ošetřování zraněné osoby byla silnice zcela uzavřena, zhruba v 8:30 byl provoz obnoven kyvadlově, hasiči na místě řídili dopravu.